Winnaars Koning der Koningen en Prins der Prinsen van Nederland 2013. vlnr. Berny Camps (Rozenjacht, Baarschot), Teun Goosens (Breda Archery 1386, Breda), Rik Sanders (OGIO, Eindhoven), Rene van Glabbeek (OGIO, Eindhoven)

Finale

  Koning Compound      
1 Rik Sanders OGIO Eindhoven 98
2 Twan vd Kruijs Krijgsman Soranus Lieshout 96
3 Marten Barel AHV Centaur Amersfoort 95
4 Henk Vermeulen OBK Hapert 94
  Koning Recurve      
1 Bery Camps Rozenjacht Baarschot 97
2 Annemarie der Kinderen ESH Da Vinci Eindhoven 95
3 Emiel Wetering Vriendenkring Rijen 94
4 Sjan van Dijck Zwartmikkers Middelbeers 93
4 Piet van Berg HBV Ontspanning St. Oedenrode 93
6 Bart Verrijt St. Willibrordus Milheeze 88
  Prins Compound      
1 Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 96
2 Franciska de Groot Bosjagers Best 93
2 Stephan van den Dungen Strijd in Vrede Maarheeze 93
4 Leo Habraken St. Jozef Doelen Geldrop 88
  Prins Recurve      
1 Teun Goosens Breda Archery 1386 Breda 95
2 Ad Endevoets Krijgsman Soranus Lieshout 94
3 Hans Schoofs Rozenjacht Baarschot 93
4 John Romonesco Recht door Zee Helmond 87
5 Michiel Sebregts Prins Bernhard Orthen 86
6 Henk van Gurp Odysseus Dordrecht 82

Stand na 40 pijlen

  Koning Compound      
1 Twan vd Kruijs Krijgsman Soranus Lieshout 385
2 Rik Sanders OGIO Eindhoven 383
3 Henk Vermeulen OBK Hapert 381
4 Marten Barel AHV Centaur Amersfoort 380
5 Eric Hakstege Bosjagers Best 376
6 Tinus Maas Strijd in Vrede Maarheeze 375
7 Xi-Sheng Luo ESH Da Vinci Eindhoven 373
8 Joan Koole Ravenstein Kloetinge 373
9 Tiny van Gorp Rozenjacht Baarschot 365
10 Gijs Hoogkamer Brederode Haarlem 363
11 Toon Gooijers Alliance d'Amitie Ulvenhout 327
  Koning Recurve     111
1 Berny Camps Rozenjacht Baarschot 390
2 Emiel Wetering Vriendenkring Rijen 381
3 Sjan van Dijck Zwartmikkers Middelbeers 379
4 Piet van Berg HBV Ontspanning St. Oedenrode 377
5 Annemarie der Kinderen ESH Da Vinci Eindhoven 375
7 Roy Manders Batavieren Neerkant 372
6 Bart Verrijt St. Willibrordus Milheeze 372
8 Wim Raaymakers Willem Tell Leende 371
9 Harry Maas Strijd in Vrede Maarheeze 369
10 Johan Mol Nimrod Etten-Leur 369
11 Jolanda vd Kruijs Krijgsman Soranus Lieshout 367
12 Danny van Ginneke Alliance d'Amitie Ulvenhout 366
13 Kees Goossens Breda Archery 1386 Breda 365
14 Tim Engels St. Jozef Doelen Geldrop 363
15 Peter Gadella AHV Centaur Amersfoort 362
16 Edwin Wallen Recht door Zee Helmond 360
17 Roland Pelzer OGIO Eindhoven 360
18 Rien Bouwense Ravenstein Kloetinge 357
19 Dolf Vorstenbosch De Vrolijke Schutters Rosmalen 357
20 Rob Annink VZOD Zeelst 351
21 Walter Spierenburg Odysseus Dordrecht 349
22 Vincent Fransen Batavieren-Treffers Weert 343
23 Vincent Mol Beatrix Eindhoven 333
  Prins Compound      
1 Franciska de Groot Bosjagers Best 380
2 Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 379
3 Leo Habraken St. Jozef Doelen Geldrop 374
4 Stephan van den Dungen Strijd in Vrede Maarheeze 366
5 Marco Veld Vriendenkring Rijen 363
6 Arjan vd Heuvel Krijgsman Soranus Lieshout 357
7 Diane van Hooff Rozenjacht Baarschot 356
8 Jan de Vries Ravenstein Kloetinge 356
9 Marcel Moreaux ESH Da Vinci Eindhoven 336
  Prins Recurve      
1 Hans Schoofs Rozenjacht Baarschot 386
2 Teun Goosens Breda Archery 1386 Breda 377
3 Ad Endevoets Krijgsman Soranus Lieshout 372
4 John Romonesco Recht door Zee Helmond 369
5 Michiel Sebregts HBV Prins Bernhard Orthen 355
6 Henk van Gurp Odysseus Dordrecht 354
7 Wijnand Mathijssen Nimrod Etten-Leur 352
8 Benjamin Fernando Blanco Beatrix Eindhoven 351
9 Jan van Dijck Zwartmikkers Middelbeers 350
10 Mark Kanters Strijd in Vrede Beek en Donk 350
11 John van Hees St. Willibrordus Milheeze 348
12 Saskia Biermans AHV Centaur Amersfoort 348
13 Dion de Kievit OGIO Eindhoven 344
14 Huub Vercoulen Batavieren Neerkant 338
15 Edy Hosli Tevredenheid Dongen 329
16 Olaf van Oort Alliance d'Amitie Ulvenhout 322
17 Daniel van der Meer St. Sebastiaen Den Haag 321
18 Arjen Monden ESH Da Vinci Eindhoven 306
19 Koen van Lierop SHS Geronimo Zeist 241