Op zondag 1 november 2009 werd in onze accomodatie aan de Amazonenlaan in Eindhoven geschoten voor de titels Koning en Prins van Nederland 2009. Hieronder vindt u de uitslagen.

Voorronde (40 pijlen)

Koning Compound
Henk Vermeulen OBK Hapert 393
Nico van Dartel VZOD Zeelst 384
Jeffrey Keetelaar HBS Hilversum Hilversum 384
Gijs van den Berg AHV Centaur Amersfoort 384
Michael Borgers ACE X-clusive Ede 378
Hareld Stas Rozen van Oranje Heeze 378
Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 377
Marco de Wit Vriendenkring Rijen 374
Geert Bosch l'Union Liempde 365
Ad van Vught Sint Sebastiaan Goirle 362
Guus Schulz Artemis 79 Utrecht 353
Zef Rijnen Da Vinci Eindhoven 344
Bram de Jong HBV Target Aalsmeer 343

 

Koning Recurve
Sjan van Dijck Zwartmikkers Middelbeers 375
Mark van Lieshout Houts Welvaren Helmond 374
Ad Endevoets Krijgsman Soranus Lieshout 373
Emiel Weterings Vriendenkring Rijen 372
Johan Schepers St Antonius Nijnsel 370
John Romonesco Recht door Zee Helmond 370
Pauline den Daas HBS Hilversum Hilversum 365
Rob Annink VZOD Zeelst 363
Michel Wiering Artemis 79 Utrecht 363
Rik van Vught OGIO Eindhoven 363
Vincent Mol Beatrix Eindhoven 362
Phillip Botomley AHV Centaur Amersfoort 362
Rob Termeer HBV Soranus Liempde 356
Wiel  Beijers Batavieren Neerkant 356
Rien Bouwense Schutterij Ravenstein Kloetinge 354
Cor de Jong HBV Target Aalsmeer 351
Henri Kerkhof Prins Willem Alexander Hulshorst 348
Hans de Bruijn Sint Sebastiaan Goirle 348
Willy van Bon St Willibrordus Milheeze 348
Paul Mols Landmans Unie Schijndel 346
Sander van Dinter ACE X-clusive Ede 345
Anton Rasenberg Alliance d'Amitie Ulvenhout 345
Ron Corstjens Nimrod Echt 340
Collin Wittelings Eendracht St Sebastiaan Maastricht 332

 

Prins Compound
Twan van der Kruijs OGIO Eindhoven 395
Rik Sanders VZOD Zeelst 384
Remco IJntema HBS Hilversum Hilversum 377
Frans Kox OBK Hapert 370
Juan Drenthe AHV Centaur Amersfoort 369
Rene Hogers ACE X-clusive Ede 337

 

Prins Recurve  
Joan Koole Schutterij Ravenstein Kloetinge 374
Wesley Smit HBS Hilversum Hilversum 372
Nico van der Boom Artemis 79 Utrecht 370
Paul v.d. Brand Landmans Unie Schijndel 367
Jolanda van der Kruijs OGIO Eindhoven 366
Jan Knobel Alliance d'Amitie Ulvenhout 363
Rob Wittelings Eendracht St Sebastiaan Maastricht 362
Rene van den Berg Houts Welvaren Helmond 361
Sjon de Groot ACE X-clusive Ede 356
M Timmermans Recht door Zee Helmond 355
Frank Rentmeester Da Vinci Eindhoven 352
Ronald Schols AHV Centaur Amersfoort 352
John van Hees St Willibrordus Milheeze 346
Peter de Kroon HBV Soranus Liempde 345
Ilona Vluggen Nimrod Echt 342
Jos van 't Schip HBV Target Aalsmeer 341
Paul v.d. Broek Krijgsman Soranus Lieshout 341
Huub Vercoulen Batavieren Neerkant 339
Jan van der Aa St Antonius Nijnsel 335
Toon v Zantvoort Beatrix Eindhoven 324
Amy van Loon Vriendenkring Rijen 321
John Carton UNO Overzande 315

 

Finale (10 pijlen)

Koning Compound
Henk Vermeulen OBK Hapert 97
Jeffrey Keetelaar HBS Hilversum Hilversum 95
Gijs vd Berg Centaur Amersfoort 95
Harald Stas RVO Heeze 95
Nico van Dartel VZOD Zeelst 92
Michael Borgers ACE X-clusive Ede 87

 

Koning Recurve
John Romenesco Recht door Zee Helmond 96
Johan Schepers St Antonius Nijnsel 94
Ad Endevoets Krijgsman Soranus Lieshout 94
Emiel Weterings Vriendenkring Rijen 94
Sjan van Dijck Zwartmikkers Middelbeers 92
Mark v Lieshout Houts Welvaren helmond 91

 

Prins Compound
Frans Kox OBK Hapert 99
Rik Sanders VZOD Zeelst 98
Twan vd Kruijs OGIO Eindhoven 98
Remco IJntema HBS Hilversum Hilversum 94

 

Prins Recurve
Joan Koole ravenstijn Kloetinge 94
Jolanda vd Kruijs ogio Eindhoven 93
Jan Knobel Alliance d'Amitie Ulvenhout 91
Nico vd Boom Artemis 79 Utrecht 91
Wesley Smit HBS Hilversum Hilversum 91
Paul vd Brand Landmans Unie Schijndel 87